Kontakt

Kontakt

Kahls_huset

Kontakta oss:

Telefon (växel): +46(0)31 755 76 00

Mail: info@kahls.se

Address:
Beatrice Lesslies Gata 18
421 31 Västra Frölunda
Sverige


Vi vill höra vad du tycker om oss och våra produkter

Har du något du vill berätta om våra produkter eller tjänster? Dina synpunkter är en viktig del av vårt kvalitetsarbete.

Vi vill gärna veta om det finns saker vi kan blir bättre på, eller saker som har imponerat på dig.

Vill du lämna synpunkt anonymt, skriv 'Anon' som namn, 'anonym@kahls.se' som mailadress och '123456789' som telefonnummer. Vi kommer inte ha möjlighet att kontakta dig och följa upp ärendet, men din synpunkt kommer att hanteras i vårt kvalitetssystem.

Lämna en synpunkt:

Peter_1_315x400px_1

VD

Peter Goodman

+46 (0) 701 80 76 20

peter.goodman@kahls.se


Tolga_315-x-400-px

Produktionschef

Tolga Karpuz

+46 (0) 701 80 76 82

tolga.karpuz@kahls.se



Stefan_1_315x400px

Ekonomichef

Stefan Ahrner

+46 (0) 31 755 76 28

stefan.ahrner@kahls.se


Alexander_Backlund__315x400px

Driftchef

Alexander Backlund

+46 (0) 701 80 76 77

alexander.backlund@kahls.se



Kristoffer

Försäljningschef

Kristoffer Eriksson

+46 (0) 701 80 76 27

kristoffer.eriksson@kahls.se

Kristoffer

Försäljningschef

Kristoffer Eriksson

+46 (0)701 80 76 27

kristoffer.eriksson@kahls.se

Jessica_315x400-px

KAM

Jessica Liftig

+46 (0)701 80 76 84

jessica.liftig@kahls.se

Snygg_mer

KAM Offentlig Sektor

Ömer Deveci

+46 (0) 701 80 76 65

omer.deveci@kahls.se

Joel_1_315x400px

Östra Göteborg

Joel Kakavand

+46 (0)701 80 76 54

joel.kakavand@kahls.se

Samuel-315-x-400-px

Hisingen & Bohuslän

Samuel Chang

+46 (0)701 80 76 79

samuel.chang@kahls.se

Oskar1_315x400px

Västra Göteborg & Centrum

Oskar Andersson

+46 (0) 701 807 657

oskar.andersson@kahls.se

Katta_1_315x400px

Halland & Småland

Kathrine Sandin

+46 (0)701 80 76 56

kathrine.sandin@kahls.se

Lennart_315x400px

Stockholm & Norrland

Lennart Jonsson

+46(0)701 80 76 81

lennart.jonsson@kahls.se

Kristoffer

Skåne

Kristoffer Eriksson

+46 (0) 701 80 76 27

kristoffer.eriksson@kahls.se

Lennart_315x400px

Stockholm & Norrland

Lennart Jonsson

+46(0)701 80 76 81

lennart.jonsson@kahls.se

Babel_315x400px

Stockholm

Babel Gergi

+46 (0)701 80 76 62

babel.gergi@kahls.se

Tolga_315-x-400-px

Produktionschef & Säljsupport

Tolga Karpuz

+46 (0)701 80 76 82

tolga.karpuz@kahls.se

Kristian_315x400px

Servicetekniker

Kristian Johanson

+46 (0)701 80 76 68

kristian.johansson@kahls.se

Ebba_315-x-400-px

Produktutvecklare

Ebba Hellqvist

+46 (0) 31 755 76 53

ebba.hellqvist@kahls.se




Linda1_315x400px

Inköpsassistent

Linda Bartsch

+46 (0) 31 755 76 71

linda.bartsch@kahls.se


Susanna1__315x400px

Produktutvecklare Te

Susanna Rosenlind

+46 (0) 701 80 76 23

susanna.rosenlind@kahls.se




Marcus_Renberg

Produktutvecklare Kaffe

Marcus Renberg

+46 (0) 705 83 81 98

marcus.renberg@kahls.se


Karla_1_315x400px

Miljö- och Kvalitetssamordnare

Karla Holén

+46 (0) 701 80 76 63

karla.holen@kahls.se


AAA_1000001641_002_

Technical Manager


Katayoun Moabber

+46 (0) 701 80 76 64

katayoun.moabber@kahls.se


Stefan_1_315x400px

Ekonomichef

Stefan Ahrner

+46 (0) 31 755 76 28

stefan.ahrner@kahls.se


Thuy-Tran-315x400-WEB

Koncernekonom

Thuy Tran

+46 (0) 31 755 76 87

thuy.tran@kahls.se


Sigurd_315-x-400-px

Franchise Manager

Sigurd Wodlén Ödman

+46 (0) 31 755 76 75

+46 (0) 701 80 76 75

sigurd.odman@kahls.se


M_ns1_315x400px

Marknadschef

Måns Nilsson

+46 (0) 31 755 76 86

+46 (0) 701 80 76 86

mans.nilsson@kahls.se


Mirushka1__315x400px

Marknadsassistent

Mirushka Nuñez

+46 (0) 31 755 76 89

mirushka.nunez@kahls.se


Thuy-Tran-315x400-WEB

Koncernekonom

Thuy Tran

+46 (0) 31 755 76 87

thuy.tran@kahls.se