Kontakt

Kontakt

Kahls_huset

Kontakta oss:

Telefon(växel): +46(0)31 755 76 00

Mail: info@kahls.se

Address:
Beatrice Lesslies Gata 18
421 31 Västra Frölunda
Sverige


Vi vill höra vad du tycker om oss och våra produkter

Har du något du vill berätter om våra produkter eller tjänster? Dina synpunkter är en viktigt del av vår kvalitétsarbete.

Vill vill gärna veta om det finns saker vi kan blir bättre på, eller saker som har imponerat på dig.

Vill du lämnar synpunkt anonymt, skriv 'Anon' som namn, 'anonym@kahls.se' som mailadress och '123456789' som telefonnummer. Vi kommer tyvärr inte har möjlighet att kontakta dig och följer upp ärendet, men ditt synpunkt kommer att hanteras i vår kvalitetssystem.

Lämna en synpunkt:

Samuel-315-x-400-px

Hisingen & Bohuslän

Samuel Chang

+46 (0)701 80 76 79

samuel.chang@kahls.se

Joel_315x400px

Östra Göteborg

Joel Kakavand

+46 (0)701 80 76 54

joel.kakavand@kahls.se

Lennart_315x400px

Stockholm & Norrland

Lennart Jonsson

+46(0)701 80 76 81

lannart.jonsson@kahls.se

Lennart_315x400px

Stockholm & Norrland

Lennart Jonsson

+46(0)701 80 76 81

lannart.jonsson@kahls.se

Babel_315x400px

Stockholm

Babel Gergi

+46 (0)701 80 76 62

babel.gergi@kahls.se

Katta_315x400px

Halland & Småland

Kathrine Sandin

+46 (0)701 80 76 56

kathrine.sandin@kahls.se

Magnus_Jonsson_315x400px

Skåne

Magnus Johnsson

+46 (0)701 80 76 61

magnus.johnsson@kahls.se

Jessica_315x400-px

KAM

Jessica Liftig

+46 (0)701 80 76 84

jessica.liftig@kahls.se

Tolga_315-x-400-px

Säljsupport & Lagerchef

Tolga Karpuz

+46 (0)701 80 76 82

tolga.karpuz@kahls.se

Kristian_315x400px

Servicetekniker

Kristian Johanson

+46 (0)701 80 76 68

kristian.johansson@kahls.se